Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przeróbka tylnych drzwi a montaż głośników

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przeróbka tylnych drzwi a montaż głośników

    siemi1, a odnośnie zmiany loga w pilocie to ja chyba zrobię malutką dziurkę wiertełkiem i tam zacznę podważać - żeby boków "nie pokaleczyć" :diabelski_usmiech

  • #2
    Przeróbka tylnych drzwi a montaż głośników

    Witam
    Chciałbym wyposarzyć swoją skodę octavię kombi rocznik 2002 w maxymalną ilość głośników.
    Zaciąłem się jednak na podstawie. Otóż bóstwo które stworzyło moją skodę zapomniało o głośnikach w tylnych drzwiach czy klapie. Zamiast głośników w tylnych drzwiach mam na maskownicy jakieś denne półki na śmieci na wzór wanienki ;/.
    Moje pytanie brzmi co zrobić by zamontować w tych drzwiach głośniki.
    I przy okazji proszę o pomysły na rozmieszczenie głośników w innych miejscach.
    Instruktarze ilustrowane mile widziane.

    Komentarz


    • #3
      Wesolek91, 1. Silnik - na pewno nie masz BKC, bo on był dopiero w O2
      2. Fabrycznie głośniki z tyłu były montowane od spodu tych plastików po bokach półki bagażnika i koło klamek w drzwiach tylnych (to jeśli chodzi o tweetery). Jeżeli nie masz głośników to masz wyposażenie Classic/Ambiente, bo w nich instalacja składała się z 4 głośników (tylko przód), dopiero w Elegance/L&K była instalacja radiowa z 8 głośnikami W tylnych drzwiach to chyba ogólnie nie da rady zamontować głośników (za dużo rzeźbienia w boczku), natomiast tak jak wspomniałem - fabrycznie są montowane od spodu plastików w bagażniku. Powinieneś mieć w nich kratkę a od spodu 4 walce z wydrążonym środkiem gdzie masz miejsce na wkręty. Niestety nie pomogę w sprawie pociągnięcia kabli z radia do tyłu auta, bo ja mam instalację z Elegance
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X